• Hakkımızda

    Kayda değer ve kaliteli işler çıkartmaya bayılıyoruz!
    Peki ama neden?

    Daha fazla bilgi alın

e-Klinik…

Bilinmezliğe olan hayranlığımız ve bitmek tükenmek bilmeyen merakımız; her an ulaşabildiğimiz ve hemen her türlü bilginin her daim parmaklarımızın ucunda olmasını sağlayan büyük bir hayalin gerçek olmasını sağladı: İnternet.

Bilgiye olan açlığımız, günümüz teknolojisinin temel taşlarından biri. Bilgiye ulaşmak adına geliştirdiğimiz bu teknoloji ile, hayatta kalmak için gerekli olan bilgiyi nesilden nesile aktararak ölümsüzlüğün bir başka türünü elde ettik.

Ancak bugünlere gelebilmemizdeki anahtar kelime ‘bilgi’ yerine ‘doğru bilgi’ olmalıdır. Yalnızca doğru bilgiyi elde ettiğimizde kendimize ve çevremize faydalı olabilir, hiç tanımadığımız birine yardım edebilmenin, hayat kurtarmanın mutluluğunu yaşayabiliriz. Ve bilgi, paylaştıkça güçlenir.

Günümüzde ise doğru bilgiye ulaşmak bir hayli zor. Teknolojinin gelişmesi, doğruyu aramaktaki sabrımızı ve tahammülümüzü azalttı. Tüm cevapların, hatta tek mutlak doğrunun anında önümüze gelmesini bekler hale geldik. Ancak tıp bilimi gibi engin ve tam anlamıyla bilgi sahibi olmak için bir insan ömrünün yetemeyeceği bir bilim dalı söz konusu olduğunda, doğru bilgiye ulaşmanın önemi hiç olmadığı kadar artıyor.

Haksız rekabet oluşturmayan ve toplumu yanlış yönlendirmeyen tıbbi içeriklerin üretilmesinin ve dağıtılmasının üstlenilmesi gereken önemli bir görev olduğunu düşünüyoruz. Bu sayede tıp bilimini icra eden hekim ile bu bilgiye ihtiyacı olan bireyler arasında dijital bir köprü kurma görevini üstleniyoruz.

eKlinik; etik, deontoloji kurallarına uygun ve hiçbir şekilde hekimin yerini almayarak, doğru bilginin herkesçe ulaşılabilir olması adına kurulmuş bir sağlık portalıdır.

Ruhen ve bedenen daha sağlıklı bir topluma kavuşma dileği ile…

e-Klinik ‘te yer alın

İletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.

Bilgi Alın

… veya hizmetlerimizi inceleyin

Yaratıcı, etik ve etkin hizmetler sunuyoruz.

Bilgi Alın